Ypatingi pasiūlymai

Naujienlaiškis

Apie mus


Apie įmonę

Luxe Pools kolektyvas nuo 1998 metų įrengia baseinus ir atlieka įvairius projektus Lietuvos ir aplinkinių šalių rinkose. Esame įrengę virš 1000 įvairios paskirties baseinų bei apie 50 komercinių fontanų.
Nuo 2006 metų įmonė pradėjo gaminti stiklo pluošto baseinus bei komplektuoti įrangą šiems baseinams – filtravimo įrangą, įdėtines dalis, dezinfekcijos įrangą bei aptarnavimo priedus.
Luxe Pools baseinais bei komplektuojama įranga jau prekiaujama virš 20‘ies pasaulio šalių rinkose, o sukomplektuoti jie sekmentuojami kaip aukščiausios kokybės baseinai.

Įmonės vizija

Gaminti aukščiausios kokybės baseinus bei komplektuoti klientų norus ir lūkesčius pateisinančius baseinų komponentus.
Būti patikimu partneriu savo atstovams bei pirkėjams, nuolat plečiant prekių asortimentą, spalvingumą bei patrauklumą klientams. Taip pat sudarant parneriams geras sąlygas plėtoti savo verslą.
Būti geriausia įmone savo produkto segmente, užtikrinant prekės ženklo patikimumą gaminamų prekių bei paslaugų kokybe.


Kuom mes ypatingi

Įmonė Luxe Pools turi didelę patirtį įrengiant vidaus ir lauko baseinus, komercinės paskirties fontanus. Sukaupta patirtis būsimiems užsakovams pasitarnaus ne tik kokybiškai parenkant tinkamą įranga, bet ir leis sutaupyti lėšų atliekant būsimą projektą.
Luxe Pools gamina bei sandeliuoja baseinų įrangos komponentus Lietuvoje, todėl pristatymo ir darbų atlikimo terminas yra visada maksimaliai trumpas.
Bendradarbiavimas su dideliu tinklu užsienio partnerių leidžia rasti sprendimus viesimes mūsų klientų poreikiams įrengians tiek privačius baseinus, tiek ir komercinės paskirties objektus.

Veikla užsienio rinkose

Luxe Pools aktyviai dalyvauja rengiamose baseinų įrangos bei SPA parodose.

Mums visi klientai svarbūs, todėl atliekame darbus tiksliai ir patikimai.

Daugiau informacijos apie Luxe Pools gaminamas ir tiekiamas prekes rasite aplankę gamintojo svetainę: www.luxe-pools.com
http://www.polyester-schwimmbad.de
h
ttp://www.piscina-interrata.it
http://www.luxe-pools.fr
http://www.fiberpool-europe.ru


UAB "Luxe pools", Vokiečių g. 24, 01130 Vilnius | +370 655 66556 +370 603 40144 | | # | Įk: 300867008, PVM.k.: LT10003253619